Látkové rolety

Textilní látkové rolety jsou jednoduchým a velice účinným stínícím a zároveň dekorativním prvkem, který doplní a zpříjemní prostředí domu či bytu podobně jako záclony nebo závěsy.

Střešní látkové rolety

Látkové rolety nás chrání před slunečními vlivy a nežádoucími pohledy kolemjdoucích, ale hlavně doladí design vašeho bytu a stanou se tak dekorativním prvkem, který doplní váš interiér.
a

Látkové rolety

Textilní látkové rolety jsou jednoduchým a velice účinným stínícím a zároveň dekorativním prvkem, který doplní a zpříjemní prostředí domu či bytu podobně jako záclony nebo závěsy. Látkové rolety nás chrání před slunečními vlivy a nežádoucími pohledy kolemjdoucích, ale hlavně doladí design vašeho bytu a stanou se tak dekorativním prvkem, který doplní váš interiér. Široká škála barev a provedení látkových rolet umožňuje nenásilné začlenění do prostoru. Jednoduché ovládání a možnost montáže na všechny druhy oken, do výklenků, na zeď i na strop a různé varianty nastavení nabízí řadu možností využití látkových rolet.

\

Apollo, Calypso

Látkové rolety Apollo – Látkové rolety Apollo jsou vhodné předevsím do kancelářských budov, škol, nemocnicí, bank či úřadů. Tyto lákové rolety mají velkou odolnost proti vlhkosti, prachu a poškození.

Interiérové textilní rolety Calypso – Interiérové textilní rolety Calypso doporučujeme zejména do rodinných domů a bytů. Tyto látkové rolety je možné nainstalovat jak na stěnu, tak na strop. Ovládají se řetízkem a můžeme vám je doplnit designovým závažím, které zabrání přivření rolet do okna.

\

Orion, Titan

Látkové rolety Orion – Látkové rolety Orion jsou kazetové rolety s hliníkovým krytem. Krycí box a roletové lišty jsou vyráběny v základním barevném provedení a v imitaci dřeva. Tyto látkové rolety instalujeme především na rámy plastových oken, díky čemuž mají minimální prosvit světla do místnosti.

Rolety Titan – Rolety Titan jsou určeny pro typizované střešní okna Fakro, Velux a Roto. Tyto vnitřní kazetové rolety s hliníkovým krytem a vodícími lištami ovládáme pružinovým mechanismem, který nám dovoluje ji zastavit v jakékoliv pozici. Látkové rolety Titan mají vysokou vlastnost zatemnění.

Partneři

Motorizace látkových rolet

V každém domě existují místa, kam se s ručním ovládáním dostanete jen stěží. Motorizace látkových rolet vám pomůže tento problém vyřešit. Doplňte rolety o motor a dálkové (nebo nástěnné) ovládání a máte po starostech – systém se postará nejen o to, aby byla práce s roletami snadná, ale – je-li dostatečně sofistikovaný – aby odpadla úplně. Rolety pak např. stahuje a vytahuje v časech, které si sami předem nastavíte. Zjistěte víc o tom, jak vám motorizace látkových rolet usnadní život.

Společnost Atossa, s.r.o.

byla založena v roce 2005. Od začátku našeho působení na českém trhu zajišťujeme pro naše klienty kompletní servis v oboru stínících a dekorativních prvků, garážových vrat a shrnovacích dveří. Konkrétně se zaměřujeme na žaluzie, sítě proti hmyzu, látkové rolety, římské rolety, venkovní rolety, markýzy, garážová vrata, shrnovací dveře, plisé a baldachýny, japonské stěny a okenní fólie.

Specializace: Mladoboleslavko a PRAHA

Pohodlný a bezpečný domov pod kontrolou

Přemysl LÍBAL, jednatel

774 775 555
info@atossa.cz

Specializace: Mladoboleslavko a PRAHA