Markýzy výsuvné na dům

Výsuvné markýzy se používají zejména na zastínění teras a balkónů. Kloubová nebo teleskopická ramena zajišťují dokonalé napnutí látky při každé poloze.

Markýzy na pergoly

Jednoduché ovládání klikou nebo motoricky zvyšuje komfort užití.

Specialní markýzy

Velké množství typů, široká variabilita velikostí a nepřeberné množství barevného provedení zaručuje výběr ideální markýzy pro každou budovu.

Markýzy

Venkovní markýzy se užívají na zastínění i větších ploch, jsou pevnou součástí budovy a dotváří její celkový vzhled. Používají se zejména pro zastínění balkónů, teras a prosklených výloh.

Jednoduché ovládání klikou nebo motoricky zvyšuje komfort užití. Velké množství typů, široká variabilita velikostí a nepřeberné množství barevného provedení zaručuje výběr ideální markýzy pro každou budovu. Většina markýzových látek je 100% akryl s impregnací proti vodě.

N

Základní druhy

Výsuvné – výsuvné markýzy se používají zejména na zastínění teras a balkónů. Kloubová nebo teleskopická ramena zajišťují dokonalé napnutí látky při každé poloze.

Sklopné – sklopné markýzy se používají zejména na zastínění výloh i balkónů. Dokonalé napnutí látky zabezpečují pružiny integrované v ramenou markýzy. Konstrukce těchto markýz nejlépe odolává větru.

Velkoplošné- velkoplošné markýzy se používají zejména na zastínění teras. Dokonalé konstrukční řešení a různé možnosti připevnění dovolují výrobu markýz velkých rozměrů.

N

Základní druhy

Zastínění zimních zahrad- zastínění zimních zahrad – používá se zejména na zastínění pergol a zimních zahrad. Konstrukce umožňuje zakrytí velkých ploch.

Svislé clony – svislé clony se používají k svislému zastínění budov. Připevňují se převážně na fasádu budovy a zamezují přístupu slunečních paprsků do interiéru.

Kazetové markýzy – kazetové markýzy se používají do míst, kdy odkrytá konstrukce působí rušivě. Uplatňujeme je především tam, kde chceme zachovat estetiku a design čisté linie.

Partneři

Motorizace markýz

Markýza může být sebelehčí, přesto bude její vytahování a zatahování chvílí, na kterou se nebudete dvakrát těšit. Automatizovaný pohon a dálkové (nebo nástěnné ovládání) vám v tomto ohledu nevídaně pomohou – markýzu rázem ovládáte stisknutím jednoho jediného tlačítka nebo ji – je-li vybavena dostatečně sofistikovaným systémem – necháte, aby se „ovládala sama“ v závislosti na síle větru nebo slunečního svitu. Zjistěte víc o tom, jak vám motorizace markýz usnadní život.

 

Společnost Atossa, s.r.o.

byla založena v roce 2005. Od začátku našeho působení na českém trhu zajišťujeme pro naše klienty kompletní servis v oboru stínících a dekorativních prvků, garážových vrat a shrnovacích dveří. Konkrétně se zaměřujeme na žaluzie, sítě proti hmyzu, látkové rolety, římské rolety, venkovní rolety, markýzy, garážová vrata, shrnovací dveře, plisé a baldachýny, japonské stěny a okenní fólie.

Specializace: Mladoboleslavko a PRAHA

Pohodlný a bezpečný domov pod kontrolou

Přemysl LÍBAL, jednatel

774 775 555
info@atossa.cz

Specializace: Mladoboleslavko a PRAHA