Předokenní rolety

Předokenní rolety patří v současné době mezi nejoblíbenější typy zatemňovací techniky oken, dveří a jiných zákoutí. Předokenní rolety umožňují montáž na všechny druhy oken.

Předokenní rolety

Předokenní rolety patří v současné době mezi nejoblíbenější typy zatemňovací techniky oken, dveří a jiných zákoutí. Předokenní rolety umožňují montáž na všechny druhy oken.
a

Předokenní rolety

Předokenní rolety patří v současné době mezi nejoblíbenější typy zatemňovací techniky oken, dveří a jiných zákoutí. Předokenní rolety umožňují montáž na všechny druhy oken. Ovládání předokenních rolet je možné manuálně nebo motoricky, přičemž motorické předokenní rolety je možno ovládat celou řadou moderních způsobů – dálkové ovládání, časový spínač, větrné či sluneční čidlo a další. Motorické ovládání předokenních rolet je možné synchronizovat do jednoho centrálního ovladače.

Výhody

V zimních měsících rolety chrání proti chladu. Nejvíce tepla uniká skrze prosklené plochy, proto předokenní rolety přináší investici, která se vám v budoucnu vrátí. V letních měsících zase chrání rolety nejen před slunečními paprsky, ale také udržují klimatické podmínky. Další nespornou výhodou je poskytnutí optimální zvukové izolace. Rolety nepropustí až 11dB, což vám zajistí klidný a pohodový spánek.  Předokenní rolety patří do II bezpečnostní třídy, tudíž ochrání vás i váš majetek před vloupáním.  Zamezí také pohledům vašich sousedů a lide nahlížejících do vašeho soukromí. Za nepříznivých podmínek počasí máte zajištěn přísun vzduchu do obytné místnosti a to bez zatékání či profukování.

K

Krycí box

Předokenní rolety s krycím boxem se montují na již osazená okna. Rolety se navíjejí do hliníkového boxu, který je uchycený v ostění.

Podomítkové rolety jsou určené na montáž nad okenním otvorem v novostavbách. Box na roletu je upraven tak, že je po dokončení stavby skryt pod omítkou.

Společnost Atossa, s.r.o.

byla založena v roce 2005. Od začátku našeho působení na českém trhu zajišťujeme pro naše klienty kompletní servis v oboru stínících a dekorativních prvků, garážových vrat a shrnovacích dveří. Konkrétně se zaměřujeme na žaluzie, sítě proti hmyzu, látkové rolety, římské rolety, venkovní rolety, markýzy, garážová vrata, shrnovací dveře, plisé a baldachýny, japonské stěny a okenní fólie.

Specializace: Mladoboleslavko a PRAHA

Pohodlný a bezpečný domov pod kontrolou

Přemysl LÍBAL, jednatel

774 775 555
info@atossa.cz

Specializace: Mladoboleslavko a PRAHA