Zeptejte se na cenu!

Společnost Atossa, s.r.o. byla založena v roce 2005. Od začátku našeho působení na českém trhu zajišťujeme pro naše klienty kompletní servis v oboru stínících a dekorativních prvků, garážových vrat a shrnovacích dveří. Konkrétně se zaměřujeme na žaluzie, sítě proti hmyzu, látkové rolety, římské rolety, venkovní rolety, markýzy, garážová vrata, shrnovací dveře, plisé a baldachýny, japonské stěny a okenní fólie.

 Automatizace domácnosti od Somfy

Společnost Somfy, spol. s r.o. je už více než 45 let největším světovým výrobcem a dodavatelem řízení a pohonů pro vjezdové brány, garážová vrata, žaluzie, markýzy, předokenní rolety a interiérové stínění.
Pokud byste se vydali hledat mateřskou společnost Somfy International, najdete ji ve francouzském městečku Cluses v podhůří Mont Blancu.
Momentálně najdete zastoupení Somfy v 60 zemích po celém světě, Českou republiku a Slovensko nevyjímaje.
Od roku 1980 opustilo výrobní linku v Cluses přes 110 milionů motorů, každý den 4 miliony komponentů a 43 000 pohonů. A nejhezčí číslo nakonec: produkty se značkou Somfy využívá celosvětově už přes 270 milionů zákazníků.
Česká pobočka se sídlem v Praze existuje od roku 1996, organizační složku společnost najdete také na Slovensku, konkrétně v Trenčíně.
Přečtěte si víc nebo se rovnou podívejte na konkrétní produkty.

Zajišťujeme instalaci i servis výrobků Somfy.

 Jaký systém automatizace zvolit?

Zjednodušte si život. Ovládejte zařízení celého domu jedním tlačítkem a třeba i z druhého konce světa! TaHoma® switch – systém, který si zamilujete.

O systému TaHoma® switch

Propojení domácnosti nikdy nebylo elegantnější. TaHoma® switch je vylepšená designová verze řídící jednotky chytrého bydlení. Moderní vzezření TaHoma® boxu se hodí kdekoliv do vašeho interiéru.

Ovládací rozhraní je rovněž velmi přehledné, intuitivní a pomocí tří menu snadno ovládáte všechny funkce. Levou zadní tak nastavíte scénáře – chování vašeho domu, kalendář – kdy se má jaký úkon uskutečnit, nebo smart scénáře, které v sobě kombinují pokročilé scénáře v závislosti na různých podmínkách.

Design TaHomy® padne všem stylům interiéru.

Líbí se vám představa komplexního ovládání celého domu pouze jedním zařízením? Tak to jste zde správně, protože my víme, jak funguje propojená domácnost. Podle toho, jak je vám to příjemné, můžete všechna zařízení v domě ovládat dálkovým ovladačem, chytrým telefonem nebo skrze počítač.

S TaHomou® ovládáte celou domácnost odkudkoli. Stačí aplikace ve vašem smartphonu.

 Zajímá vás víc? Ptejte se

Objevte kouzlo 3 šikovných aplikací a přednosti inteligentního bydlení se systémem TaHoma®. Pokud vám automatizace už natolik učarovala, neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme vám usnadnit život.

Společnost Atossa, s.r.o.

byla založena v roce 2005. Od začátku našeho působení na českém trhu zajišťujeme pro naše klienty kompletní servis v oboru stínících a dekorativních prvků, garážových vrat a shrnovacích dveří. Konkrétně se zaměřujeme na žaluzie, sítě proti hmyzu, látkové rolety, římské rolety, venkovní rolety, markýzy, garážová vrata, shrnovací dveře, plisé a baldachýny, japonské stěny a okenní fólie.

Specializace: Mladoboleslavko a PRAHA

Pohodlný a bezpečný domov pod kontrolou

Přemysl LÍBAL, jednatel

774 775 555
info@atossa.cz

Specializace: Mladoboleslavko a PRAHA