Žaluzie

Atyp žaluzií. Interiérové žaluzie slouží k oddělení prostoru, ochraňují proti slunečním paprskům, chrání soukromí, jsou vhodným interiérovým doplňkem.

Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie. Interiérové žaluzie slouží k oddělení prostoru, ochraňují proti slunečním paprskům, chrání soukromí, jsou vhodným interiérovým doplňkem.

Řetízkové žaluzie

Řetízkové žaluzie. Interiérové žaluzie slouží k oddělení prostoru, ochraňují proti slunečním paprskům, chrání soukromí, jsou vhodným interiérovým doplňkem.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie. Interiérové žaluzie slouží k oddělení prostoru, ochraňují proti slunečním paprskům, chrání soukromí, jsou vhodným interiérovým doplňkem.

Žaluzie

Žaluzie jsou lamely, které brání proniknutí slunečních paprsků do uzavřeného prostoru. Dělíme je obyčejně na horizontální nebo vertikální žaluzie. Vzhledem k různým druhům provedení a široké barevné škále se stávají stylovým a designovým doplňkem bytu či kanceláře. Moderní žaluzie jsou spojeny pákovým mechanismem, který nám dává komfort při otevírání a zavírání či natáčení podle vlastní potřeby. Žaluzie se vyrábí z mnoha materiálů, jako například z látky, kovu, dřeva, bambusu apod.

,

Horizontální žaluzie

Okenní žaluzie vnitřní: Různá provedení umožňují montáž na všechny druhy oken i mezi okna.
Interiérové žaluzie: Slouží k oddělení prostoru, ochraňují proti slunečním paprskům, chrání soukromí, jsou vhodným interiérovým doplňkem.

*

Vertikální žaluzie

Převážně látkové ale i plastové vertikální žaluzie v sobě spojují sluneční clonu s elegantním interiérovým doplňkem. Jsou moderním interiérovým prvkem a nahrazují tradiční bytové prvky, jako závěsy a záclony. Jejich předností je rychlá instalace, široká barevná škála, jednoduchá obsluha a nenáročná údržba.

Partneři

Motorizace interiérových žaluzií

Stejně jako další prvky vašeho domu nebo bytu můžete i ovládání žaluzií svěřit nejnovější technologii. Ta dokáže žaluzie nejen stáhnout a vytáhnout, ale dokonce s nimi např. pohybovat v předem nastavených časových intervalech, čímž navozuje dojem, že je někdo neustále doma. Zjistěte víc o tom, jak vám motorizace žaluzií usnadní život a zabezpečí domácnost.

Společnost Atossa, s.r.o.

byla založena v roce 2005. Od začátku našeho působení na českém trhu zajišťujeme pro naše klienty kompletní servis v oboru stínících a dekorativních prvků, garážových vrat a shrnovacích dveří. Konkrétně se zaměřujeme na žaluzie, sítě proti hmyzu, látkové rolety, římské rolety, venkovní rolety, markýzy, garážová vrata, shrnovací dveře, plisé a baldachýny, japonské stěny a okenní fólie.

Specializace: Mladoboleslavko a PRAHA

Pohodlný a bezpečný domov pod kontrolou

Přemysl LÍBAL, jednatel

774 775 555
info@atossa.cz

Specializace: Mladoboleslavko a PRAHA